Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Metro Sexual

Pokožka obličeje má u mužů odlišnou texturu nežli u žen, je hrubší, mastnější, a proto vyžaduje odlišnou péči. Pánská pleť potřebuje především intenzivní výživu a hydrataci.

Sea of Spa nabízí řadu výrobků Metrosexual

Série Metrosexual vyvinutá společností Sea of Spa speciálně pro muže zohledňuje zvláštnosti pánské pleti a specifické potřeby mužů včetně požadavků na vůni, konzistenci, dobu a hloubku vstřebávání prostředků a jejich efektivitu. Celá série produktů je založena na jedinečné kombinaci minerálů Mrtvého moře a biomimetrického proteinu (receptoru kyslíku a kyseliny hyaluronové).

Metro Sexual

   

položek: 7

 1. Metro Seuxal - regenerační noční krém

  Exkluzivní regenerační noční krém pro muže obsahuje mimořádně kvalitní minerály z Mrtvého moře, vitaminy a kyselinu hyaluronovou.
 2. Metro Sexual - obličejové a oční sérum

  I pánská pleť potřebuje péči a ochranu. Vysoce efektivní anti-age kúra na obličej.
 3. Metro Sexual - čisticí gel

  I pánská pleť potřebuje péči a ochranu. Čisticí gel na obličej obsahuje unikátní mořské řasy a minerály z Mrtvého moře a kyselinu hyaluronovou.
 4. Metro Seuxal - jemný peelingový gel

  Jedinečný jemný peelingový gel pro muže obsahuje kombinaci mimořádně kvalitních minerálů z Mrtvého moře, vitaminů a kyseliny hyaluronové.
 5. Metro Sexual - balzám po holení

  I pánská pleť potřebuje péči a ochranu. Balzám spolehlivě ošetří pánskou pleť, která bývá po holení suchá. Obsah: 150ml.
 6. Metro Sexual tuhý deodorant pro muže

  Metro Sexual tuhý deodorant pro muže (roll-on) bez parabelu a hliníku. Návod k použití: lze používat denně po sprše. Pro dlouhotrvající svěžest. Obsah: 75ml.
 7. Metro Sexual - denní hydratační krém s SPF 25

  Exkluzivní regenerační vysoce účinný denní hydratační krém s SPF 25 je speciálně navržen pro potřeby dnešního moderního muže. Tento krém bohatý na antioxidanty, obsahují mořskou řasu Dunaliella Salina. Obsah: 60ml.

   

položek: 7